CopyExperts na konferencji “Firma Przyszłości” w Toruniu

Po dwuletniej przerwie do Torunia powróciła konferencja “Firma Przyszłości” - największa w regionie dedykowana przedsiębiorcom. Wydarzenie organizuje toruńska Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu, do której należy również nasza firma. Podczas konferencji wystąpili prelegenci ze świata biznesu, marketingu oraz sprzedaży. Naszego zespołu nie mogło tam zabraknąć.

Konferencja “Firma Przyszłości” - dlaczego warto tam być?

Konferencja “Firma Przyszłości” to przede wszystkim wydarzenie, które inspiruje i pozwala nawiązać nowe, ciekawe kontakty biznesowe. Gromadzi setki przedsiębiorców z Torunia oraz regionu. W tym roku konferencja odbyła się w murach nowoczesnego Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki.

Niezależnie czy prowadzisz małą, czy dużą firmę, podczas tego wydarzenia znajdziesz coś dla siebie. Organizator zaprosił doświadczonych prelegentów i  praktyków z różnych dziedzin: od e-commerce po marketing, nowe technologie czy cyfryzację. Wielu z nich przedstawiło ciekawe rozwiązania, które w niedalekiej przyszłości mają szansę, żeby stać się codziennością.

Konferencja “Firma Przyszłości” - myśl przewodnia

Podczas prelekcji padało wiele interesujących koncepcji oraz idei, które skłaniały do zastanowienia na temat tego, jak może wyglądać przyszłość dla małych i dużych przedsiębiorców. Niektóre wizje były optymistyczne, inne troszkę mniej. Zmiany zachodzą cały czas, a przyszłość kształtuje się dynamicznie. Przyszłość firm na pewno będzie zdominowana przez nowe technologie. Wybraliśmy jedno z haseł z prezentacji  Podczas jednej z prelekcji padło niezwykle ważne hasło:

“Wiedza to potęga. Współdzielona wiedza to zwielokrotniona moc.” Robert Noyce

Nasze biuro wierzy w moc współpracy. Dzięki niej przechodzimy na wyższy poziom realizacji usług. Dlatego  chętnie podejmujemy współpracę z różnymi partnerami biznesowymi. I już teraz nie możemy się doczekać kolejnej V edycji Konferencji Firma Przyszłości.

 

No Comments Yet.

Leave a comment