Artykuły

Brak weny u copywritera – jak sobie radzić?

Każdego copywritera w końcu dopada kryzys twórczy. Wena się skończyła, a deszczowo-zimowa aura za oknem wcale nie ułatwia procesu twórczego. Co w takiej sytuacji zrobić? Na szczęście jest kilka sposobów, aby pozbyć się blokady pisarskiej. Chcesz się dowiedzieć jak? Przeczytaj artykuł poniżej! (więcej…)
Czytaj więcej

Jak napisać mailing, który wszyscy będą czytać?

Muszę przyznać, że tytuł jest nieco clickbaitowy. W mailingu bardzo ciężko o 100% open rate, ale z naszymi poradami, Twoi subskrybenci będą chętniej otwierać od Ciebie maile. Skuteczny mailing pozwoli Ci osiągnąć najważniejszy cel dla Twojej marki - sprzedaż.  W poniższym artykule poznasz kilka elementów, które pomogą Ci w przygotowaniu e-maili dla Twoich klientów.   …
Czytaj więcej

CopyExperts na konferencji “Firma Przyszłości” w Toruniu

Po dwuletniej przerwie do Torunia powróciła konferencja “Firma Przyszłości” - największa w regionie dedykowana przedsiębiorcom. Wydarzenie organizuje toruńska Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu, do której należy również nasza firma. Podczas konferencji wystąpili prelegenci ze świata biznesu, marketingu oraz sprzedaży. Naszego zespołu nie mogło tam zabraknąć. (więcej…)
Czytaj więcej